Čas na serveru 22:23:17

Vratislav Vosátka
Pavlovice

Id: 397604

Pavlovice

  •  / Pavlovice / Vratislav Vosátka

olej/karton, rozměr 37,5 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Malby málo známého, takřka zapomenutého Mařákovce, rozvíjejícího zdatně odkaz svého profesora Julia Mařáka. Kvalitní ukázka realismu a impresionismu. obrazy tohoto autora se na trhu vyskytují velmi vzácně

zobrazeno: 1819x

Vyvolávací cena:

22 000