Čas na serveru 08:39:59

Vratislav Vosátka
U vrátek

Id: 56318

U vrátek

  •  / U vrátek / Vratislav Vosátka

nesignováno, olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, nerámováno, původní stav, obrazy tohoto Mařákova žáka se vyskytují velmi vzácně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1059x

Vyvolávací cena:
1 200

11 000