Čas na serveru 02:11:46

Walter Ditz
U piána

Id: 84001

U piána

  •  / U piána / Walter Ditz
  •  / U piána / Walter Ditz
  •  / U piána / Walter Ditz
  •  / U piána / Walter Ditz
  •  / U piána / Walter Ditz

olej/plátno, rozměr 77 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, původní lišta, autor uveden v knize Mladí lvi v kleci a monografii Fr. Gruss "Opomenutý umělec Kraslicka", člen Metznerbundu

zobrazeno: 2720x

Vyvolávací cena:

15 000