Čas na serveru 00:27:58

Walter Lauf
Osudy dívek I

Id: 378401

Osudy dívek I

  •  / Osudy dívek I / Walter Lauf

olej/překližka, rozměr 59 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, původní popisný štítek na zadní straně, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 3271x

Vyvolávací cena:

3 700