Čas na serveru 14:05:55

Walter Lauf
Žena

Id: 358601

Žena

  •  / Žena / Walter Lauf
  •  / Žena / Walter Lauf
  •  / Žena / Walter Lauf
  •  / Žena / Walter Lauf

olej/plátno, rozměr 59,5 x 50,5 cm, neznačeno, oděrky na rámu, získáno z rodiny autora, přiložen certifikát pravosti díla

zobrazeno: 1763x

Vyvolávací cena:

6 000