Čas na serveru 00:54:02

Walther Klemm
Na pastvě

Id: 204249

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Walther Klemm
  •  / Na pastvě / Walther Klemm
  •  / Na pastvě / Walther Klemm

olej/plátno, rozměr 44 x 58 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1723x

Vyvolávací cena:

10 500