Čas na serveru 03:20:41

Walther Klemm
Na pastvě

Id: 204249

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Walther Klemm
  •  / Na pastvě / Walther Klemm
  •  / Na pastvě / Walther Klemm

olej/plátno, rozměr 44 x 58 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 855x

Vyvolávací cena:

10 500