Čas na serveru 07:07:40

Walther Klemm
Pohled na město

Id: 204255

Pohled na město

  •  / Pohled na město / Walther Klemm

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 381x

Vyvolávací cena:

2 700