Čas na serveru 01:52:26

Walther Klemm
Pohled na město

Id: 204255

Pohled na město

  •  / Pohled na město / Walther Klemm

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 121x

Vyvolávací cena:

1 300

2019,10-1,07,19,52,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu