Čas na serveru 11:58:39

Walther Klemm
Rybáři

Id: 434103

Rybáři

  •  / Rybáři / Walther Klemm
  •  / Rybáři / Walther Klemm
  •  / Rybáři / Walther Klemm

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 264x

Vyvolávací cena:

2 100