Čas na serveru 02:41:35

Wilfrid Constant Beauquesne
Přestřelka

Id: 30712

Přestřelka

  •  / Přestřelka / Wilfrid Constant Beauquesne

olej/plátno, rozměr 45 x 36 cm, signováno vpravo dole, 19. století, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

zobrazeno: 3464x

Vyvolávací cena:
2 800

34 000

Příhozy: 48