Čas na serveru 16:13:41

Wilhelm Erhardt
Horská krajina

Id: 371809

Horská krajina

  •  / Horská krajina / Wilhelm Erhardt

olej/plátno, rozměr 55 x 69 cm, značeno vpravo dole, obraz poškozen, proražen, v minulosti neodborně restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 780x

Vyvolávací cena: