Čas na serveru 09:28:51

Wilhelm Hans Braun
V zámeckém parku

Id: 165104

V zámeckém parku

  •  / V zámeckém parku / Wilhelm Hans Braun

olej/plátno, rozměr 40 x 58 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2264x

Vyvolávací cena:

7 000