Čas na serveru 01:31:03

Wilhelm Riedel
Bělení prádla

Id: 453303

Bělení prádla

  •  / Bělení prádla / Wilhelm  Riedel

olej/papír, rozměr 30 x 46 cm, značeno vlevo dole, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4640x

Vyvolávací cena:

30 400