Čas na serveru 00:13:06

Vilém Riedel
Francouzská krajina

Id: 281901

Francouzská krajina

  •  / Francouzská krajina / Vilém Riedel

olej/plátno, rozměr 30,5 x 41 cm, neznačeno, doba vzniku cca 1860, dekorativně rámováno, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 2921x

Vyvolávací cena:

42 500