Čas na serveru 00:30:20

Wilhelm Thöny
Společnost na loďce

Id: 350803

Společnost na loďce

  •  / Společnost na loďce / Wilhelm Thöny

olejová tempera/karton, rozměr 30,2 x 35,9 cm, značeno vlevo nahoře, nerámováno, volně loženo, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 7651x

Vyvolávací cena:

57 000