Čas na serveru 01:16:45

Wilhelmine Auguste Reichelt
Rozkvetlá stráň

Id: 21301

Rozkvetlá stráň

  •  / Rozkvetlá stráň / Wilhelmine Auguste  Reichelt

olej/plátno, rozměr 57,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 2942x

Vyvolávací cena:
3 800

24 840

Příhozy: 49