Čas na serveru 07:09:35

Z. Moravec
Pohled do krajiny

Id: 14514

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / Z. Moravec

olej/sololit, rozměr 39,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 04, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1414x

Vyvolávací cena:
500

12 000

Příhozy: 60