Čas na serveru 03:42:00

Zbyněk Slavíček
Kompozice v bílé

Id: 241004

Kompozice v bílé

  •  / Kompozice v bílé / Zbyněk Slavíček

malba/sololit, rozměr 40 x 45 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně včetně pozůstalostního razítka, poškozený rám

zobrazeno: 1991x

Vyvolávací cena:

4 300