Čas na serveru 08:22:11

Zbyněk Štolovský
Na poli

Id: 1131

Na poli

  •  / Na poli / Zbyněk Štolovský

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 1944, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2690x

Vyvolávací cena:

1 700