Čas na serveru 10:39:40

Zbyněk Štolovský
Sudánská dívka

Id: 180406

Sudánská dívka

  •  / Sudánská dívka / Zbyněk Štolovský

tempera/papír, rozměr ve výřezu 38 x 32 cm, signováno,datováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, list zažloutlý, posunutý v paspartě

zobrazeno: 1604x

Vyvolávací cena:
500

2 900