Čas na serveru 22:54:54

Zdena Braunerová
Motiv z Francie

Id: 106006

Motiv z Francie

  •  / Motiv z Francie / Zdena Braunerová

olej/plátno, rozměr 46 x 65 cm, nesignováno, doba vzniku kolem 1890, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3282x

Vyvolávací cena:
6 000

37 000