Čas na serveru 17:21:19

Zdena Braunerová
Na dvorku

Id: 270305

Na dvorku

  •  / Na dvorku / Zdena Braunerová

olej/karton, rozměr 28,5 x 39 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5041x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 54