Čas na serveru 22:35:43

Zdena Braunerová
Na říčce

Id: 245202

Na říčce

  •  / Na říčce / Zdena Braunerová

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 46 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, písemný posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové přiložen

zobrazeno: 3555x

Vyvolávací cena:

110 000

Příhozy: 115