Čas na serveru 19:29:34

Zdena Braunerová
Periferie

Id: 346101

Periferie

  •  / Periferie / Zdena Braunerová

olej/plátno, rozměr 27 x 46 cm, značeno s dedikací vlevo dole, jedná se o období z Paříže, obraz v minulosti restaurován, lehce poškozen vpravo dole, rám v minulosti zmenšován, poškozen, konzultováno a pravost potrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2832x

Vyvolávací cena:

53 000

Příhozy: 58