Čas na serveru 13:15:09

Zdena Braunerová
Před statkem

Id: 179702

Před statkem

  •  / Před statkem / Zdena Braunerová

olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2490x

Vyvolávací cena:

71 000

Příhozy: 67