Čas na serveru 08:29:53

Zdena Braunerová
U rybníka

Id: 244401

U rybníka

  •  / U rybníka / Zdena Braunerová

olej/plátno, rozměr 55 x 67 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3029x

Vyvolávací cena:
4 800

31 000