Čas na serveru 12:05:37

Zdena Braunerová
Vesnička

Id: 382101

Vesnička

  •  / Vesnička / Zdena Braunerová

olej/plátno, rozměr 32 x 41 cm, popsáno na zadní straně a značeno pozůstalostním razítkem, v minulosti restaurováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 9440x

Vyvolávací cena:

125 000

Příhozy: 98