Čas na serveru 12:41:10

Zdena Braunerová
Z Francie

Id: 148402

Z Francie

  •  / Z Francie / Zdena Braunerová

olej/karton, rozměr 33,5 x 46,5 cm, nesignováno, doba vzniku kolem 1888, zaskleno, značně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2273x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 58