Čas na serveru 09:25:46

Zdena Braunerová
Za svitu měsíce

Id: 125602

Za svitu měsíce

  •  / Za svitu měsíce / Zdena Braunerová

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 41 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2969x

Vyvolávací cena:

27 000