Čas na serveru 11:38:07

Zdena Höhmová
Alchymistovo zátiší

Id: 209911

Alchymistovo zátiší

  •  / Alchymistovo zátiší / Zdena Höhmová

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4138x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 50