Čas na serveru 09:09:11

Zdeněk Balaš
Cirkus

Id: 115807

Cirkus

  •  / Cirkus / Zdeněk  Balaš
  •  / Cirkus / Zdeněk  Balaš
  •  / Cirkus / Zdeněk  Balaš
  •  / Cirkus / Zdeněk  Balaš

olej/překližka, rozměr 37 x 71 cm, signováno, na zadní straně výstavní štítek a popis, lehce poškozený rám i malba

zobrazeno: 2680x

Vyvolávací cena:

15 500