Čas na serveru 04:03:49

Zdeněk Balaš
Pohled na město

Id: 208107

Pohled na město

  •  / Pohled na město / Zdeněk  Balaš

akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 43 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1358x

Vyvolávací cena:

2 100

10.10.2019, 21:36:00

10.10.2019 21:31 2 100 Kč