Čas na serveru 02:15:03

Zdeněk Baloun
Na Petříně

Id: 12601

Na Petříně

  •  / Na Petříně / Zdeněk Baloun

tempera/karton, rozměr ve výřezu 36 x 52 cm, signován vlevo dole, datováno 1973, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2325x

Vyvolávací cena:
1 200