Čas na serveru 08:00:50

Zdeněk Beran
Abstrakce

Id: 352001

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Zdeněk Beran
  •  / Abstrakce / Zdeněk Beran
  •  / Abstrakce / Zdeněk Beran

strukturální malba/hmota/plátno, rozměr 90 x 58 cm, značeno na zadní straně, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 474x

Vyvolávací cena:

28 222