Čas na serveru 09:19:31

Zdeněk Beran
Milenci

Id: 181403

Milenci

  •  / Milenci / Zdeněk Beran
  •  / Milenci / Zdeněk Beran
  •  / Milenci / Zdeněk Beran
  •  / Milenci / Zdeněk Beran

kombinovaná technika/sololit, rozměr objektu 22 x 30 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 58, autorsky rámováno, přiloženo foto autora při podpisu díla

zobrazeno: 1327x

Vyvolávací cena:

3.4.2019, 20:33:00

3.4.2019 20:29 4 000 Kč