Čas na serveru 16:25:34

Zdeněk Berger
Fantastické květiny

Id: 114006

Fantastické květiny

  •  / Fantastické květiny / Zdeněk Berger

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, nesignováno, autorsky olištováno, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 1390x

Vyvolávací cena:

6 000