Čas na serveru 00:30:28

Zdeněk Blažek
Daleký pohled

Id: 209707

Daleký pohled

  •  / Daleký pohled / Zdeněk Blažek

olej/plátno, rozměr 59 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 2087x

Vyvolávací cena:

2 600