Čas na serveru 05:47:27

Zdeněk Blažek
Kytice

Id: 680

Kytice

  •  / Kytice / Zdeněk Blažek
  •  / Kytice / Zdeněk Blažek
  •  / Kytice / Zdeněk Blažek

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 50, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3215x

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

27.11.2013, 20:10:00

27.11.2013 9:00 3 800 Kč