Čas na serveru 15:25:23

Zdeněk Blažek
Kytice

Id: 51010

Kytice

  •  / Kytice / Zdeněk Blažek
  •  / Kytice / Zdeněk Blažek
  •  / Kytice / Zdeněk Blažek
  •  / Kytice / Zdeněk Blažek
  •  / Kytice / Zdeněk Blažek
  •  / Kytice / Zdeněk Blažek

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 54, plátno na dvou místech protrženo, nerámováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 1103x

Vyvolávací cena:

4 100