Čas na serveru 05:22:36

Zdeněk Blažek
Na Sozopolské pláži

Id: 186601

Na Sozopolské pláži

  •  / Na Sozopolské pláži / Zdeněk Blažek

olej/sololit, rozměr 45 x 90 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám

zobrazeno: 1816x

Vyvolávací cena:
1 800

1 900