Čas na serveru 13:53:02

Zdeněk Burian
Audience

Id: 298601

Audience

  •  / Audience / Zdeněk Burian
  •  / Audience / Zdeněk Burian
  •  / Audience / Zdeněk Burian

kresba tuží/lavírovaná bělobou/papír, rozměr 19 x 33 cm, jedná se o dvě kresby ke knize Robinson Crusoe - Čertík a Audience, obě značené monogramem vlevo dole, popis s číslováním ve spodní části lehce poškozen pravý spodní roh, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 16869x

Vyvolávací cena:
3 800

46 500

Účastníci: 23

Příhozy: 51