Čas na serveru 15:31:59

Zdeněk Burian
Bez názvu

Id: 1503614

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Zdeněk Burian
  •  / Bez názvu / Zdeněk Burian
  •  / Bez názvu / Zdeněk Burian
  •  / Bez názvu / Zdeněk Burian

kresba tuží/papír, velikost kresby 21 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, popis na přední i zadní straně viz foto, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1826x

Vyvolávací cena:

7 000