Čas na serveru 08:45:34

Zdeněk Burian
Boj o vrchol

Id: 311

Boj o vrchol

  •  / Boj o vrchol / Zdeněk Burian

kvaš na papíře, rozměr 35 x 27,5 cm, signováno vlevo dole ZB., nerámováno, volně loženo, na spodní hraně špatně čitelný autorův popis, původní stav

zobrazeno: 5690x

Vyvolávací cena:
22 000

27 000