Čas na serveru 21:10:55

Zdeněk Burian
Božena Němcová

Id: 106124

Božena Němcová

  •  / Božena Němcová / Zdeněk Burian

pastel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1940, paspartováno, nerámováno, volně loženo, PO

zobrazeno: 3103x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 71