Čas na serveru 14:45:21

Zdeněk Burian
C. K.

Id: 60609

C. K.

  •  / C. K. / Zdeněk Burian
  •  / C. K. / Zdeněk Burian
  •  / C. K. / Zdeněk Burian

olej/plátno, rozměr 38,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, výborný stav

zobrazeno: 3266x

Vyvolávací cena:
20 000

46 000