Čas na serveru 10:11:48

Zdeněk Burian
Černý mustang

Id: 476301

Černý mustang

  •  / Černý mustang / Zdeněk Burian

tuš/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 12,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace z knihy Černý mustang, naps. Karel May, vyd. SNDK 1968

zobrazeno: 2383x

Vyvolávací cena:

72 000

Příhozy: 67