Čas na serveru 06:34:24

Zdeněk Burian
Cestovatel Vráz v Číně

Id: 121401

Cestovatel Vráz v Číně

  •  / Cestovatel Vráz v Číně / Zdeněk Burian

kvaš/karton, rozměr ve výřezu 21,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace ke knize E. S. Vráze "Bílý ďábel v Pekingu" 1940

zobrazeno: 3327x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 61