Čas na serveru 14:17:55

Zdeněk Burian
Dělostřelci

Id: 136201

Dělostřelci

  •  / Dělostřelci / Zdeněk Burian

olej/plátno, rozměr plátna 50,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, motiv k nevydané obálce, novodobě rámováno

zobrazeno: 3687x

Vyvolávací cena:
18 000

115 000

Příhozy: 62