Čas na serveru 08:58:19

Zdeněk Burian
Dívka v harému

Id: 63708

Dívka v harému

  •  / Dívka v harému / Zdeněk Burian

tuš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 18,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2991x

Vyvolávací cena:

18 500