Čas na serveru 08:27:58

Zdeněk Burian
Dobytí Virginie

Id: 250810

Dobytí Virginie

  •  / Dobytí Virginie / Zdeněk Burian

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 2427x

Vyvolávací cena:
4 200

28 000

Příhozy: 48