Čas na serveru 03:36:52

Zdeněk Burian
Doma

Id: 2431

Doma

  •  / Doma / Zdeněk Burian
  •  / Doma / Zdeněk Burian

olej/plátno, rozměr plátna 43 x 32 cm, signováno vpravo dole, originální návrh obálky románu Doma autora Hectora Malota (vydalo nakladatelství A. Svěcený), obraz ve výborném stavu, nerámováno

zobrazeno: 2105x

Vyvolávací cena:
27 000

27 000

2.9.2015, 21:39:00

2.9.2015 16:30 27 000 Kč